Ana Sayfa Kurumsal Faaliyetler Referanslar İletişim
 
PREFABRİK EV

Deprem kuşağında olan ülkemiz geçmiş yıllarda maliyeti yüksek ve depreme dayanıklı olmayan yapılar sebebi ile bir çok zarara uğramıştır. Gelişen teknoloji ile birlikte pratik, kurulumu kolay, çevre dostu, depreme dayanıklı ve ekonomik fiyat faktörlerinin bir araya geldiği yapılara biz prefabrik yapılar diyoruz.

Prefabrik evler, ses – ısı izolasyonu, yangın ve depreme dayanıklılığı bakımından uluslar arası standart ölçülerinde hazırlanır. İsteğe göre değişik seçenekli malzemelerle de kullanılır. Özel temel gerekmeden vinç ihtiyacı olmaksızın çevreyi kirletmeden kısa sürede monte edilir.

Duvar, kapı, pencere ve diğer elemanları fabrikasyon olarak ve konutun yapılacağı beton platform üzerine montajlanır. Prefabrike hazır yapılar amacına göre geniş ve uzunlukları değişken, istenilen her türlü yerleşim yerlerine uygulanabilecek şekilde çevre koşullarıda dikkate alınarak imal edilmektedir.

Prefabrik ile evler, sosyal tesisler, okullar, şantiye yapıları, hastaneler, kamp alanları, havuzlar ve bilimum alanlarda kullanılabilecek yapılar ortaya çıkartılabilmektedir. Özellikle bağ evi, yayla evi, yazlık ve kışlık evler için pratik ve ekonomik çözümdür.


 
Bilgi İstek Formu
© Copyright 2012 - www.orucpen.com